×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Зреен овчи кашкавал Пекорино

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 1,540 ден.

Наименување Зреен овчи кашкавал
Состојки Кравјо и овчо млеко, сол, млечни ферментации. На површината е третиран со колоранти: Е150 и Е160 и конзерванс: Е235. Кората не се јаде.
Земја на потекло: Италија
Рок на траење Испечатен на амбалажата
Начин на чување Да се чува на суво, ладно и темно место
Количина цена на кг

Слични производи

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се