×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Пармезан Реџиано со заштитена ознака на потекло

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 1,600 ден.
  • 1,280 ден.

Состојки Млеко, сол и сириште
Земја на потекло: Италија
Рок на траење Испечатен на амбалажата
Начин на чување Да се чува на суво, ладно и темно место
Количина цена на кг

Слични производи

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се