×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Благ пипер Каварџик

Во кошничка имате 0 гр.
  • 75 ден.

Пржен каварџик со јајце , патлиџан и сирење е првата асоцијација. Незаменливо. Три состојки за вистински летен рај. Најдобриот зелен скопски каварџик од нашата бавча. Препознатлива долга форма и сладок вкус. Ова е со сигурност една супер моќна намирница, витамин Ц кој е присутен во огромна количина, витамини Б6 и Б12, витамини А и Д, железо и магнезиум.

Осигурајте си здрави оброци со пиперка која не е хемиски третирана, ја има во нашата бавча.

Наименување Блага пиперка сорта Каварџик
Количина цена на кг
Земја на потекло: Македонија
Пакување Хартиена кеса
Регион на одгледување с. Стајковци

Слични производи

1парче (цца 400 гр)
16 ден.

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се