Промотивно во месец октомври - минимален износ на нарачка 500 ден.
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Рустичен багет со кисело тесто и семки од тиква

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 37 ден.

Рустичен багет со кисело тесто. Пченично и јачмено брашно со изобилие на семки од тиква. 

Наименување Рустичен багет со кисело тесто и семки од тиква
Состојки ПЧЕНИЧНО брашно, вода, ПЧЕНИЧНО-ЈАЧМЕНОВО кисело тесто, семки од тиква, сол, квасец
Тежина 130 гр
Земја на потекло: Македонија
Пакување Хартиена кеса
Алергени Може да содржи траги од јајца, зрна од соја, млеко, јаткасти плодови и сусам

Слични производи