×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Old El Paso

Мексиканската храна е одлична за споделување со пријатели. Затоа и ја споделуваме со светот  нашата храна и тоа со традиција која постои од 1938 година. Инаку името Олд Ел Пасо, е инспирарно од градот Ел Пасо во Америка, кој се наоѓа на границата со Мексико и кој важи за “Мексиканска престолнина за храна во светот”. Олд Ел Пасо има широка палета на продукти кои ќе ви го откријат вкусот на Мексико. Сосовите, салсата, макалата, вкусни мискови, тортиљите и чипсовите чекаат на вас за да бидат пробани.

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се