×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Гел за туширање

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 1,450 ден.

Наменет за сува и/или атопична кожа. Нежен и лесен емолиент гел за тело. Содржи повеќе од 40% масла за негување на кожата со есенцијални масни киселини кои го обновуваат нивото на хидролипидниот слој на кожата. Овозможува моментално смирување на кожата. 

Совет: Нанесете го на влажна кожа, исплакнете темелно со вода. Дерматолошки тестирано. Концентрирана формула без вода. 

Наименување Гел за туширање
Состојки Соино масло 40%, Inca Inchi масло 1%, Витамин F 0.5%, Омега 3,6, и 9, концентрирана формула без вода
Тежина 500 мл
Земја на потекло Шпанија

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се