×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Алое Вера

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 1,290 ден.

Немасен гел со смирувачки и хидрирачки компоненти. Ја освежува, хидрира и смирува иритираната кожа. pH 5.5. Се препорачува да се употребува по изложување на сонце или отстранување на влакна. 

Совет: Нанесете со нежно масирање до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано. 

Наименување Алое Вера гел
Состојки Алое Вера, Бетаин 1%, Пантенол 0.5%, Камилица 0.25%
Тежина 300 мл
Земја на потекло Шпанија

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се