×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Заштитен крем за лице со повеќенаменско дејство SPF 30

Во кошничка имате 0 парчиња.
  • 1,850 ден.

Повеќенаменски заштитен крем кој овозможува 24 часовна хидратација со лифтинг ефект, детокс ефект и ефект против загадување. Ја подмладува кожата преку намалување на брчките, зголемување на еластичноста и унифицирање на тенот. Збогатен со формула со пребиотичко дејство кој промовира баланс на микробиомот на кожата. Штити од изложување на (UVB, UVA, HEV и IR). Дерматолошки тестирано.

Наименување Заштитен крем за лице со повеќенаменско дејство SPF 30
Состојки Centella Asiatica 3%, DMAE (диметилетаноламин) 2.5%, Биолин пребиотик 2%, Пантенол 1.5%, Комплекс за нега на кожата 1%, Колаген 0.5%, Алантоин 0.5%, Витамин С 0.5%, Витамин Е 0.5%, Карнозин 0.2%, Хијалуронска киселина 0.1%
Тежина 50 мл
Земја на потекло Шпанија

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се