×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Киндер розев домат

Во кошничка имате 0 гр.
  • 80 ден.

Мали, тркалезни со тенка лушпа и сочни одвнатре. Нема подобар избор за свежи салати. Одличен за мали деца, но и за сите оние кои сакаат да се насладат со домат во еден залак.

Потпечени како прилог, со паста, рижото, сосови. Овие мали чуда ќе направат разлика во секојдневното готвење. За сите вистински љубители на ремек дела во кујна. Во нашата бавча ги има баш како што ви требаат, свежи и вкусни.

Наименување Розев домат сорта Киндер
Земја на потекло: Македонија
Пакување Хартиена кеса
Регион на одгледување Кочани

Слични производи

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се