×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Домашен јабучар од старо семе

Во кошничка имате 0 гр.
  • 109 ден.

Најдобрата македонска традиционална сорта. Има месеста и компактна срцевина, познат е по неговата големина и неверојатниот вкус. Рај за сите сетила, неизбежна состојка која секојдневно се конзумира, нешто што се јаде како што е дадено од природата. 

Наименување Домашен јабучар од старо семе
Количина цена на кг
Земја на потекло: Македонија
Пакување Хартиена кеса
Регион на одгледување с. Стајковци

Слични производи

1 парче (цца 1,1 кг)
45 ден.

Домато Newsletter

Стани дел од Домато заедницата и добиј 10% попуст на твојата прва нарачка.

Регистрирај се